top of page

Ozzy- Walka o życie

Aleksandra Kwietniak

Fundraiser

3 Aug 2023

A few words from the Fundraiser

Ozzy zbiórka

Witam Was wszystkich i bardzo proszę o pomoc!!!

Poznajcie Ozziego,

Jest 10 miesięcznym kotkiem rasy ragdoll, urodzonym 24 września 2022 r, który jest moim wymarzonym prezentem na 17 urodziny. Jest to wspaniały kot, najlepszy prezent od mojej mamy jaki mogłam sobie wymarzyć. Do momentu kiedy nie zachorował był moim codziennym porannym budzikiem, liżący mnie po twarzy jak odwracałam się na bok i nie chciałam się obudzić.

Każdego dnia wywoływał wiele radości uśmiechów na mojej twarzy. Czasami wspólnie zarywaliśmy noce przez wspólne zabawy i wygłupy ale były to nieprzespane noce w pozytywny sposób. Od kiedy Ozzy zaczął chorować, te noce zamieniły się w koszmar Każda noc to troska o jego samopoczucie, stres i obawa czy mój przyjaciel dożyje do rana.

U Ozziego z dnia na dzień pogorszyło się samopoczucie. Tak jak wspominałam wcześniej był to energiczny i pełny życia kot aż do momentu kiedy pewnego dnia nie miał siły wstać z łóżka. Przez kilka dni bez skutku leczyliśmy biegunkę, nie chciał jeść ani pić a kiedy brałam go na ręce w celu przytulenia tak miauczał jakby coś go bardzo bolało, wiec bez zastanowienia zaprowadziłam go do weterynarza. Okazało się, że miał wysoką temperaturę. Dostał leki i została pobrana krew. Po podanych lekach była lekka poprawa, ale tylko chwilowa, natomiast wyniki badań potwierdziły smiertelna chorobę zakaźna. Leczenie jest bardzo drogie. Trzeba je podjąć natychmiast, leki misi mieć podane jak najszybciej bo każda godzina działa na naszą niekorzyść. Jestem przerażona, że mogę utracić mojego przyjaciela, bo nie stać mnie na jego leczenie. Kocham tego kota ponad wszystko i nie wybaczyłabym sobie jeśli mój najlepszy przyjaciel odszedłby w tak młodym wieku i w tak drastyczny sposób, a ja nie podjęłabym walki o NIEGO.

Nawet nie zdążyliśmy się dobrze zaprzyjaźnić wiadomo że przeżyliśmy przez te kilka miesięcy wiele wspaniałych chwil ale to dopiero początek…

Z całego serca błagam o pomoc w uzbieraniu środków na ratowanie mojego przyjaciela Ozziego♥️. Każda złotówka jest dla nas nadzieją na wyleczenie. Proszę o udostępnianie!

Z góry bardzo dziękujemy

Facebook Share
Twitter Share
Linkedin Share

€0

raised out of €2,500

0 people have donated to this

Facebook Share
Twitter Share
Linkedin Share
bottom of page